18 Haziran 2013 Salı

Kore Malı Replika Samsung Galaxy S4 450 TL


Kore malı replika Samsung Galaxy s4 stoklarımızda ki yerini almıştır. Orjinaline oranla daha zayıf özelliklere sahip olan Replika Galaxy s4, buna rağmen kaliteli bir telefon profili çizmeyi başarıyor. 450 Tl gibi uygun bir fiyata sahip olması tercih edilebilirliğini arttırırken, sahip olduğu kaliteli dokunmatik  ile bu iddiasına destek katmaktadır.

Sahip olduğu güçlü işlemci ile hızlı ve kaliteli bir internet deneyimi sunan Replika Samsung Galaxy s4, fiziksel olarak orjinaline çok yakın üretildi.

- 3g özelliği ile görüntülü görüşme yapabilirsiniz
- Vücut ısısına duyarlı ultra hassas dokunmatik ekran ile kaliteli dokunmatik keyfini yaşayın
-  Android işletim sistemi sayesinde tüm android tabanlı uygulamaları indirip kullanın

Nasıl Satın Alabilirim ?

Bu ürünü satın almak için öncelikle iletişim bölümünden iletişime geçip talebinizi iletiniz. Satış ekibimizden bir yetkili size özel sanalpazar.com ilanı açarak özel linkinizi size gönderecektir. Bundan sonraki aşamada güvenli ticaret sitesi sanalpazar.com dan kredi kartı ile taksitli veya peşin olarak satın alabileceksiniz.

Neden Sanalpazar.com

İnternet ağı üzerinden daha güvenli bir alışveriş deneyimi sunmak için bu seçeneği müşterilerimize sunuyoruz. Sanalpazar.com alıcıyı korumaya yönelik güvenli sistemiyle , Satıcıya yalnızca müşteriyi memnun eden alışverişlerin ücretini ödemektedir. Bu durumda alıcı "Sıfır Risk" ile gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilmektedir.

Bu Ürün Daha İyisi çıktığından Satıştan Kaldırılmıştır.

1 yorum: